Aktuálně u nás létá 368 pilotů. Vyzkoušejte nás také.

Zavolejte nám

Těšíme se na společné létání

Obchodní pilot a instruktor

Letecká škola AeroPrague v Praze Letňanech aktuálně rozšiřuje svůj team a hledá instruktora FI(A).

Nabízíme létání na moderních a skvěle vybavených letadlech s pohodovými klienty, kteří dokážou ocenit vaši trpělivost a profesionální přístup.

Létáme pouze na moderních a skvěle vybavených letadlech Cruiser, Cessna, Cirrus, Diamond. Budete mít na starosti praktický a teoretický výcvik pilotů dle vašeho oprávnění PPL/NIGHT/CPL/IR/FI a ULL(A) výhodou.

Základní údaje k této pracovní pozici

Datum nástupu: Dle dohody
Typ pracovního poměru: Pouze na hlavní pracovní poměr
Pracovní smlouva: Na dobu neurčitou
Lokalita: Praha Letňany, Ostrava Mošnov

Náplň práce

Budete zabezpečovat lety po Evropě pro naše klienty. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení a další kariérní růst. Práce v příjemném prostředí a přátelské atmosféře.

Požadavky pro tuto pozici

  1. Kvalifikace FI(A) + CPL(A).
  2. Kvalifikace ULL(A) – možno doplnit v rámci spolupráce.
  3. Spolehlivost a příjemné vystupování.
  4. Pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly.
  5. Zkušenosti z jiných pozic v rámci ATO vítána.
  6. Podílet se na dalších činnostech školy, teoretické kurzy, školení pilotů, apod.
  7. Odhodlání dlouhodobě pracovat na této pozici.

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím přes níže uvedený formulář svůj životopis s fotografií a motivační dopis. Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru. Těšíme se na Vás!

Nabízíme

  • Prostor k vlastní seberealizaci
  • Dobré platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • Zajímavé létání, zejména po Evropě s moderními letadly
  • Zázemí silné a stabilní letecké společnosti
  • Možnost dalšího kariérního růstu a vzdělávání
  • Možnost získání dalších pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
  • Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
  • Místo pracoviště Praha – letiště Letňany

Dejte nám o sobě zprávu… těšíme se!

Zasláním údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v naší společnosti.

Zde můžete přiložit soubor s životopisem (formát PDF nebo Word, max 10 MB)
Motivační dopis (formát PDF nebo Word)

Pojďte do toho!

Už se těšíme na létání s vámi...
call_me

Máte 1 nepřečtenou zprávu

Chcete se na něco zeptat?
Poslat cenovou nabídku?
Jak se vám líbí tento web?